Zpracujeme Vám nabídku!

 

 

Zvolte si pro Vaši dovolenou v Řecku cestovní kancelář Viamare, která se již 24 let specializuje na zájezdy do Řecka! Dovolená v Řecku s Viamare je dovolenou v Řecku zcela podle Vašeho přání!

Vyberte si z nejširší nabídky zájezdy z katalogu Řecko 2016 VIAMARE - Plzeň - Galerie Slovany. 
Řecko 2016 Vám nabízí letecké zájezdy do Pargy, na Lefkadu, na ostrov Kefalonie, Zakynthos a Korfu, které Vám umožní nádherné koupání v Jónském moři. V nabídce jsou zájezdy Řecko s koupáním u Libyjského moře, množství výletů ty Vám představí bohatou historii Kréty, poznáte Egejské moře s jeho ostrovy. Blízkost Malé Asie Vás přiblíží k orientu.

Řecko 2016 a zájezdy Řecko na ostrov Kréta, Lesbos, Samos, Kos, Rhodos a Karpathos - ideální pro milovníky koupání, pro seznámení historií, pro pěší turistiku. V katalogu Viamare Plus je velká nabídka pronájmu vil v Řecku. 

Dovolená Řecko 2016 od Viamare to je i spousta méně známých míst - na ostrovech Andros, Naxos, Mykonos a Syros. V nabídce pro zájezdy do Řecka jsou i velmi málo navštěvované ostrovy jako jsou např. ostrovy Kyklad.
Zájezdy Řecko 2016 jsou ideální volbou pro rodiny, pro páry, pro skupiny...

Řecko 2016 od Viamare v Plzni, včetně osobní konzultace Vám poskytne náš tým - agentura Plzeň - Galerie Slovany, SETTOUR ONLINE

 

Nezávazná poptávka:

Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty