Zpracujeme Vám nabídku!


 

Blue Style

Dlouhodobá tradice v poskytování kvalitních služeb jako např. pobytové či poznávací zájezdy nebo vždy populární eurovíkendy – to je již téměř 19 let komplexní nabídka cestovní kanceláře Blue Style. Všechny zájezdy - v Settour Plzeň!

Blue Style nabízí nejlepší kvalitu od osvědčených partnerů - více než 370 hotelů v těchto destinacích:  Řecko, Egypt, Maroko, Tunisko, Turecko, Španělsko, Korfu, Itálie – Sardinie, Sicílie, Kalábrie, letos nově i Bulharsko                Odlety z Prahy, Brna a Ostravy.

Výhody:

Cestovní kancelář Blue Style disponuje odborně proškoleným týmem vlastních delegátů.

Blue Club – Dovolená se spoustou legrace sportu a zábavy v českém jazyce. Nabízí animační programy pro děti a dospělé, vedené zdarma v českém jazyce. Dává záruku pečlivě vybraných a ověřených hotelů. Zaručuje all inclusive stravování. Přináší sportovní aktivity a soutěže nejen na souši, ale i v bazénu. K tomu navíc nabízí zábavné večerní programy a plážové párty nejen pro děti, ale hlavně pro dospělé. Croco Club – Dětský klub, který nabízí proškolené animátory pro práci s dětmi, vybavený miniclub a zázemí vhodné pro děti, speciální program v českém jazyce určený pro děti – sport. hry, soutěže, turnaje, kreativní práce, odměny, dárky a spousta dalších překvapení!

Zvýhodněné parkování pro klienty na všech třech letištích, víza do Egypta spolu s koupí zájezdu, skupinové slevy, slevy pro seniory a Travel PLUS Class. 

Denně nové last-minute nabídky u nás v Plzni na Slovanech!!!

Nezávazná poptávka:

Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty