Zpracujeme Vám nabídku!

Time Travel - pro sezónu 2016 Svět příběhů.
Návštěva exotických destinací, odpočinek na nejkrásnějších světových plážích či poznávání odlišných kultur je jen střípkem toho, co nás může při zahraničních cestách inspirovat.
Pohodlí cestujících začíná již na palubách významných partnerů, mezi něž patří především Emirates Airlines, China Airlines, Singapore Airlines, Korean Air, Turkish Airlines, Qatar Airways a mnoho dalších. Již řadu let jsou hrdými zástupci Jordánské Královské letecké společnosti Royal Jordanian Airlines pro Českou a Slovenskou republiku.

Na bezproblémový pobyt v destinaci dohlíží zkušení delegáti či místní partneři s profesionálním přístupem k řešení vašich požadavků. V případě poznávacích okruhů Vás doprovází léty prověření průvodci, jež poskytují velmi cenné informace o dané oblasti či zemi. Klienti, kteří vyhledávají při svých cestách pouze odpočinek stranou ruchu turistických oblastí, mohou taktéž využít naši nabídku a strávit nezapomenutelné chvíle na překrásných plážích s bílým pískem a křišťálově průzračným mořem. 

Přijďte si vybrat ze zájezdů TIME TRAVEL u nás v Plzni!

Nezávazná poptávka:

Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty