Zpracujeme Vám nabídku!
Tunisko - pevnina

smartline Skanes Serail * * * *

smartline Skanes Serail
1 2 3 4 5
Informace:

Kód nabídky: 55940A/Neckermann - 1223

Nezávazná poptávka

Hotely SmartLine jsou ideální volbou pro levné dovolenou. Přímo na krásné, dlouhé a jemné pláže v blízkosti historického města Monastir. Najdete zde také mnoho příkladů výraznou, tradiční architektury. Pro relaxační a klidnou dovolenou, tento hotel je ideální.

Poloha: Nachází se na hotelové písečné pláže. Centrum Monastir se nachází asi 6 km od hotelu. Golfové hřiště je asi 2 km.

Vybavení: Tento částečně zrekonstruován v zimě 2013/14 hotel má 214 pokojů na 3 podlažích, výtahy, internetový koutek (za poplatek), Wi-Fi v lobby (v ceně). Restaurace, a la carte restaurace, lounge bar, piano bar, plážový bar a maurská kavárna (za poplatek). Ve venkovním areálu je bazén s pool barem. Židle, slunečníky a matrace u bazénu a na pláži jsou v ceně.

Ubytování: Dvoulůžkové pokoje (A1-3A) jsou vybaveny posezením, minibar (za poplatek), klimatizace, trezor, satelitní TV, telefon (s poplatek), koupelnou nebo sprchou, WC, vysoušečem vlasů a balkonem. . Případně s výhledem na moře (A1-3B) a uložte pokoj (A2-3S), vybavená jako A2B, rezervovat Rodinný pokoj (A2-4E.): 1 pokoj s výhledem do zahrady nebo s patrovou postelí a výhledem na moře (A2F), jinak známý jako A2A Rodinný pokoj (A2- 5D): 2 pokoje s výhledem do zahrady nebo 2 dvoulůžkové pokoje se spojovacími dveřmi (A2C), jinak známý jako A2A rezervace.

Jídlo a pití: All Inclusive.

Zábava: Denní a večerní zábava, open-air diskotéka.

Sport / aktivity: Zahrnuje: plážový volejbal, bocce, minigolf, tenis (s umělým osvětlením kurty), stolní tenis, nemotorizované vodní sporty za poplatek:. Kulečník, golf (cca 2 km). Jízda na koních, potápění a vodní od místních dodavatelů.

Wellness: V ceně: krytý bazén, whirlpool dodatečný poplatek lázeňské služby, kadeřnictví, masáže, lázeňské procedury, jacuzzi..

Rodiny: Hlídání dětí (na vyžádání a za poplatek), mini klub (4-12 let), samostatný dětský bazén, dětské hřiště.

Info: Kreditní karty: MasterCard, VISA; Oficiální Class: 4 hvězdičky; Jazyky: Angličtina, francouzština, němčina.

All Inclusive: snídaně formou bufetu. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10.00 bis 23.00 hodin. Pozdní snídaně. Občerstvení od 16,00 bis 17,30 hodin. Ovocné koktejly od 17,00 bis 18,00 hodin na vitamin. Nošení All Inclusive náramek je povinné.

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty