Zpracujeme Vám nabídku!
Malta

Seabank Resort & Spa * * * *

Seabank Resort & Spa
1 2 3 4
Informace:

Kód nabídky: 48715A/Neckermann - 1210

Nezávazná poptávka

POLOHA: hotel leží přímo na pobřežní promenádě. Místní centrum s možností nákupů cca 2000 m. Restaurace a bary cca 100 m. Autobusová zastávka před hotelem s přímým spojením do Gozo a Valletta. Letiště Luqa cca 25 km.

PLÁŽ: písečná pláž pouze přes pobřežní promenádu.

VYBAVENÍ: hotel v roce 2012 prošel kompletní renovací. Nabízí ubytování ve 492 pokojích. Hostům je k dispozici přijímající hala s recepcí, bufetová restaurace, 4 restaurace se specialitami, bar a obchod se suvenýry. Ve venkovním areálu naleznete sladkovodní bazén s opalovací terasou a snack barem u bazénu (duben - říjen). Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

UBYTOVÁNÍ: dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A/A4A): jsou vybaveny klimatizací a topením (v závislosti na počasí), malou chladničkou, trezorem k pronajmutí, satelitní TV, telefonem, WiFi zdarma, setem pro přípravu kávy a čaje, vanou, fénem, WC a balkonem na stranu do krajiny. Dvoulůžkové pokoje (A1B/A2B/A3B/A4B): balkon s výhledem na bazén, bez malé chladničky, jinak se stejným vybavením jako 1A/2A/3A/4A. Dvoulůžkové pokoje (A1C/A2C): balkon s výhledem na moře, bez malé chladničky, jinak se stejným vybavením jako A1A/A2A/A3A/A4A. Rodinné pokoje (A2D/A3D/A4D): 1 prostorná místnost, jinak se stejným vybavením jako A1B/A2B/A3B/A4B. Rodinné pokoje (A2F/A3F/A4F): 1 prostorná místnost,balkon na stranu do krajiny, jinak se stejným vybavením jako A1B/A2B/A3B/A4B. Rodinné pokoje (A2H/A3H/A4H/A5H/A6H): v hlavní budově, 2 pokoje, balkon na stranu do krajiny, jinak se stejným vybavením jako A1B/A2B/A3B/A4B. Více možností ubytování na vyžádání v CK.

STRAVOVÁNÍ: all inclusive.

SPORT/AKTIVITY: boccia, fitness, plážový volejbal a stolní tenis. Za poplatek: potápění a možnost zapůjčení horských kol. Během letních měsíců řada vodních sportů na pláži.

INTERNET: WiFi v celém hotelu zdarma.

WELLNESS: krytý bazén (během letním měsíců uzavřen), parní lázeň, sauna a vířivka. Za poplatek: spa s různými procedurami a masážemi.

DĚTI: samostatný dětský bazén, dětské hřiště s prolézačkami, dětský animační program (od 4 do 11 let). Za poplatek: hlídání dětí.

ZÁBAVA: animační program (v letním období 6x týdně), večerní zábava a show (v letním období denně, v zimním období 3x týdně).né pláži ostrova Ghadira Bay

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty