Zpracujeme Vám nabídku!
Turecko

Sea Planet Resort & Spa * * * * *

Sea Planet Resort & Spa
1 2 3 4 5
Informace:

Kód nabídky: 79163A,E/Neckermann - 1209

Nezávazná poptávka

POLOHA: centrum letoviska Side cca 17 km, Manavgat cca 12 km. Možnosti pro nakupování a zábavu v blízkosti. Letiště Antalya cca 85 km.

PLÁŽ: přímo na vlastní oblázkové pláži s pozvolným vstupem do moře. Lehátka, slunečníky, podložky a osušky na pláži zdarma.

VYBAVENÍ: 480 pokojů rozdělených do 10 podlaží. Přijímací hala,místnost s TV, hlavní restaurace, 5 a-la-carte restaurací, bary a obchody. Ve venkovním areálu 2 bazény, jeden se skluzavkami. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu zdarma.

UBYTOVÁNÍ: dvoulůžkové pokoje (E1A/E2A/E3A): cca 28 m2, minibar, klimatizace, trezor k pronajmutí (cca 2 €/den), satelitní TV,telefon, vana nebo sprcha, WC, fén, balkon s bočním výhledem na moře. Možnost rezervace dvoulůžkových pokojů (A1B/A2B/A3B) s výhledem na bazén a na moře. Joker pokoje (A2S/A3S/E2S/E3S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi, bez balkonu. Rodinné pokoje (A2C/A3C/A4C): cca 50 m2, 2 místnosti, jinak jako E2A.

STRAVOVÁNÍ: all inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů.  Pozdní snídaně. Večeře také možná v a-la-carte restauraci (1x za týden, po předchozí rezervaci). Místní alkoholické a nealkoholické nápoje 24 h (na 1 baru jsou nápoje po 24.00 zdarma, na ostatních za poplatek).Snacky od 12.30 do 15.00 h. Odpoledne káva, čaj, zákusky. Půlnoční snack.

SPORT/AKTIVITY: aerobic, plážový volejbal, boccia, šipky, fitness, tenis (vybavení a osvětlení za poplatek), stolní tenis, aqua aerobic. Denní animační program a večerní animační program. 1x týdně turecký večer. Za poplatek: biliár, vodní sporty na pláži. Diskotéka (za poplatek). 

INTERNET: internetový koutek, WiFi v lobby a na pokojích zdarma.

WELLNESS: hammam (ošetření za poplatek), sauna. Za poplatek: kadeřnictví, masáže, Spa & Wellness centrum.

DĚTI: miniklub (od 4 do 12 let), samostatný dětský bazén, dětské hřiště, hlídání dětí (za poplatek), dětské menu a židličky v restauraci, dětská postýlka (na vyžádání, zdarma).

INFO: místní kategorie: 4; platba kartou: VISA, MasterCard.

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty