Zpracujeme Vám nabídku!
Rakousko

Hotel Steindl * * *

Hotel Steindl
1 2 3 4
Informace:

Kód nabídky: 07434A/Neckermann - 1205

Nezávazná poptávka

POLOHA: v klidném prostředí na okraji Millstattu. Centrum cca 1,5 km, jezero Millstätter See cca 200 m.

VYBAVENÍ: oblíbený hotel s 35 pokoji, společenskými místnostmi, restaurací a barem. Lyžárna se sušárnou obuvi. Za poplatek: pračka a sušička.

UBYTOVÁNÍ: dvoulůžkové pokoje (A2A): vybaveny sprchou, WC, telefonem, sat. TV a rádiem. Dvoulůžkové pokoje (A2B): stejné jako A2A, navíc s balkonem a výhledem na jezero. Jednolůžkové pokoje (A1A): stejné vybavení jako A2A. Dvoupokojové apartmány (A3B): cca 34 m2, obývací ložnice s rozkládací pohovkou pro 2 osoby a dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky, výhled na jezero, některé s balkonem. Vybavení jako A2A.

STRAVOVÁNÍ: polopenze. Snídaně formou bufetových stolů s koutkem zdravé výživy. K večeři výběr z menu o 4 chodech (polévka, saláty a dezerty formou bufetových stolů, hlavní jídlo servírované). Silvestrovské menu o 6 chodech.

INTERNET: WiFi v celém hotelu.

SKIPAS V CENĚ: skipas Sportberg Goldeck zdarma pro děti do 14 let, při koupi skipasu pro dosp. osobu, rezervace v hotelu v termínu 7.1.-1.4.

SPORT/AKTIVITY: fitness, stolní fotbálek a biliár.

WELLNESS: ve vedlejší budově (cca 20 m): krytý bazén (8 x 5 m), protiproudem a velkou relaxační zónou s vyhřívanými lavicemi a lehátky (8.00-20.00 h.). Sauna (sanarium), parní lázeň a infračervená kabina (15.00-20.00 h.). Za poplatek: solárium.

DĚTI: dětská herna.  Limonádový bar pro děti do 14 let zdarma. Vybavení pro nejmenší (dětské chůvičky, dětské sedačky, ohřívačka lahví, golfové kočárky, přebalovací podložky, koš na pleny, nosítka na záda). Dětská postýlka zdarma (rezervace v CK). Maximální počet nelze dětskou postýlkou překročit.

DALŠÍ VÝHODY: při večeři (18.00–20.00 h) limonády, stolní víno (červené a bílé), pivo, minerální voda a džusy. Proplacení 10 denní rakouské dálniční známky při předložení účtenky na recepci.

INFO: parkování: parkoviště zdarma; příjezd vlakem: transfer z/na nádraží Spittau/Drau zdarma (nutné rezervovat předem v hotelu); domácí zvíře: ne; lázeňská taxa: cca 2,20 € den/osoba od 15 let, platba na místě; 

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty