Zpracujeme Vám nabídku!
Korfu

Hotel Paleo * * * *

Hotel Paleo
1 2 3 4 5 6 7 8
Informace:

Kód nabídky: Kovotour 1198

Nezávazná poptávka

POLOHA
Hotelový areál, který prošel v roce 2015 celkovou rekonstrukcí, se nachází v turistickém letovisku Paleokastritsa, jež patří mezi nejoblíbenější a nejkrásnější místa nejen na Korfu, ale v celém Řecku. Paleokastritsa nepředstavuje typickou dovolenkovou destinaci. Svou krásou, malebností a nadpozemskou dokonalostí patří mezi místa, v nichž naleznou zalíbení nenapravitelní romantici, stejně jako turisté s divokou duší cestovatele. Mezi mohutnými skalisky obrostlými borovicemi, cypřiši a další středomořskou flórou, se ukrývají malebné zátoky, v nichž je voda tak dokonale modrá a průzračná, že připomíná vody tropického Karibiku. Paleokastritsa je ideální místo k pobytu, nabízí vše - koupání v čistých vodách, čisté pláže, vodní sporty, rybolov, bohatý noční život a spousty krámků a supermarketů, kde můžete nakoupit suvenýry. Hotel Paleo je od letiště vzdálen cca 20 km.
VYBAVENOST
Recepce, restaurace, lobby bar, pool bar, dva venkovní bazény, venkovní vířivka, dětské brouzdaliště, lehátka a slunečníky u bazénu (zdarma), výtah, dětské hřiště a miniclub, šipky, hřiště na tenis, basketbal, volejbal a malou kopanou. WiFi ve společných prostorách.
UBYTOVÁNÍ
Ubytování ve dvoulůžkových pokojích s balkonem a výhledem na moře s možností až jedné přistýlky. Na pokojích je vlastní sociální zařízení, sat. TV, lednička (za příplatek), klimatizace (za příplatek 10€/pokoj/týden).
STRAVOVÁNÍ
Polopenze – snídaně a večeře formou švédských stolů.
All inclusive (za příplatek) – snídaně, obědy a večeře formou švédských stolů. Lehké občerstvení, káva, čaj, alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby jsou dostupné během celého dne.
PLÁŽ
Hotel se nachází asi 200 metrů od oblázkovo-písčité pláže. Pláže v letovisku Paleoskastrisa jsou pravidelně oceňovány Modrou vlajku díky své kvalitě a čistotě. V okolí Paleokastritse jsou i menší vedlejší pláže, vesměs oblázkové, ale klidnější. Velkým zážitkem je potápění a šnorchlování, které vám umožní alespoň na chvíli proniknout do zdejšího podmořského života.
SPORT A ZÁBAVA
Letovisko nabízí veškeré běžné možnosti vodních sportů i různé půjčovny šlapadel a další atrakce (za poplatek). Specifická pro Paleokastritsi je možnost projet se a nahlédnout na dno moře z útrob žluté ponorky.
CENA ZA OSOBU ZAHRNUJE
7/14x ubytování, 7/14x polopenzi, letenku, transfer z letiště do pobytového místa a zpět, letištní, bezpečnostní a pobytové taxy, základní palivový a emisní příplatek, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb.

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty