Zpracujeme Vám nabídku!
Kanárské ostrovy

PALMERA MAR *

PALMERA MAR
1 2 3 4
Informace:

Kód nabídky: Canaria travel 1184

Nezávazná poptávka

Poloha: v jihozápadní části ostrova, 45 km od letiště, v letovisku Puerto Rico. Díky své poloze na skále zátoky skýtá překrásný výhled na pobřeží, ale není vhodný pro pobyt osob s menší pohyblivostí. Pláž se světlým pískem playa de Amadores je vzdálena asi 1,2 km od komplexu.
Vybavení: tento terasovitý komplex nabízí celkem 90 apartmánů. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, 2 výtahy, internetový terminál a možnost Wi-Fi připojení k internetu v celém komplexu (obojí za poplatek), malý obchod, půjčovna aut a kol. Na sluneční terase je menší bazén pro dospělé s oddělenou relaxační částí, lehátka a slunečníky.
Ubytování: Apartmán - 1 ložnice Economy: (cca 45 - 52 m2)
Samostatná dvoulůžková ložnici je oddělena od obývací části dveřmi. Do vybavení patří obývací pokoj s integrovaným kuchyňským koutem (lednička, keramická varná deska, mikrovlnná trouba, kávovar), telefon, trezor (k pronájmu), placené Wi-Fi připojení k internetu, televize se satelitními programy, koupelna s WC a vysoušečem vlasů, balkon. Maximální obsazenost – 3 dospělé osoby a 1 dítě do 2 let.
Apartmán - 1 ložnice s výhledem na moře: (cca 42 m2)
Základní vybavení je stejné jako u apartmánu – 1 ložnice Economy. Je o trochu menší, ale má balkon s výhledem na moře. Maximální obsazenost – 3 dospělé osoby a 1 dítě do 2 let.
Apartmán - 1 ložnice Superior s výhledem na moře: (cca 42 m2)
Základní vybavení je stejné jako u apartmánu Economy. Je o trochu menší, ale má balkon s výhledem na moře. Umístění – 3., 4. a 5. patro. Maximální obsazenost – 3 dospělé osoby a 1 dítě do 2 let.
Stravování: apartmány jsou uzpůsobeny k samostatnému vaření. 
Sport: v komplexu je kulečník (za poplatek), na pláži jsou v nabídce různých druhy vodních sportů a lodní výlety.
Obchody: v menším obchodním centru nad komplexem (cca 900 m) jsou různé obchody a restaurace. Další obchody a restaurace jsou u plážové promenády (cca 1,2 km), větší nákupní možnosti a služby jsou ve větším obchodním centru v městečku Puerto Rico (cca 2 km).

 

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty