Zpracujeme Vám nabídku!
Lefkada

CAPTAIN NICK * * *

CAPTAIN NICK
1 2 3 4 5 6 7 8
Informace:

Kód nabídky: 2lef-cap

Nezávazná poptávka

Cena zahrnuje

letenku Praha - Preveza - Praha včetně poplatků letecké dopravy (2000 Kč), 7x nebo 14x ubytování, komplexní cestovní pojištění (u zájezdů zakoupených do 31.3.2015), asistenci na letišti

Cena nezahrnuje-příplatky

taxi transfer letiště - Mikros Gialos - letiště: 4500 Kč/ taxi ( max. 4 osoby) dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Informace o ubytování

2-4 lůžka bez stravování

Poloha

pěkná vilka se nachází v osadě Rouda Bay v blízkosti nádherné pláže Mikros Gialos. Stojí jen pár metrů od moře a malého přístavu rybářských loděk a člunů. Na pláž, která patří k jedněm z nejkrásnějších na ostrově Lefkada, je to doslova pár metrů. V místě jsou obchody, taverny a kavárny, jejich provoz se však odvíjí od počtu návštěvníků tohoto místa (obvykle červen-září).

Ubytování

dobře vybavená třílůžková studia (jedna manželská postel a jedno další lůžko) mají krásný přímý výhled na moře. Některá studia jsou prostornější a je možné vyžádat přistýlku (rozkládací lůžko pro dítě do 12 let). Studia jsou vybavena kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), koupelnou, zastíněným balkónem, klimatizací, TV a Wi-Fi. Za domem je malá zahrada s dvorkem, kde si můžete dopřát příjemné posezení pod velkými olivovníky.

Shrnutí

pěkné ubytování, vzdálené jen pár metrů od krásné pláže ostrova Lefkada, může vyhovovat všem, kteří mají rádi romantiku malých míst.

Vzdálenosti

od pláže: cca 60 m. od obchodů a taveren: cca 50 - 600 m. od letiště: cca 58 km.

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty