Zpracujeme Vám nabídku!
Kos

HELLONA RESORT * * * * *

HELLONA RESORT
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Informace:

Kód nabídky: 2kos-dou

Nezávazná poptávka

Cena zahrnuje

letenku Praha - Kos - Praha včetně leteckých poplatků (2000 Kč), transfery, 7x nebo 14x ubytování, stravu dle popisu, komplexní cestovní pojištění (u zájezdů zakoupených do 31.3.2015), asistenci na letišti Při pronájmu auta na celou dobu pobytu s přistavením a vrácením na letišti (a nevyužití taxi transferu) sleva na objednávku auta: 2450 Kč (do 3 osob), 4900 Kč (4-7 osob)

Informace o ubytování

1-4 lůžka polopenze

Poloha

nově vybudovaný moderní hotel leží v příjemném prostředí cca 4 km od města Kardamena na jižním pobřeží ostrova Kos. Z hotelu je krásný výhled na ostrov Nisyros. Krásná písečná pláž je přímo pod hotelem. Hotelový autobus Vás denně zaveze do centra Kardameny, kde naleznete mnoho taveren, restaurací, obchodů a kaváren.

Ubytování

hotelový komplex je tvořen hlavní budovou a několika dvoupatrovými budovami, je obklopen prostornou udržovanou zahradou s 15 bazény. Je zde několik typů pokojů, všechny pokoje jsou klimatizované a jsou vybavené moderním nábytkem. V pokojích je koupelna se sprchou nebo vanou a WC, TV, mini bar, fén, sejf (za příplatek), telefon a Wi-Fi (za příplatek). Dvoulůžkové pokoje deluxe mají možnost jedné přistýlky a mají vždy balkón nebo terasu s výhledem do zahrady. Pokoje superior mají výhled na moře. Rodinné pokoje nabízejí ubytování pro dva dospělé a dvě děti. Na vyžádání Vám můžeme nabídnout i suity a vily s vlastním bazénem. V pokojích deluxe a superior je možnost sdílet bazén se sousedními pokoji (pouze na vyžádání, za příplatek).

Vybavení a služby hotelu

hotel nabízí širokou škálu služeb pro maximální spokojenost hostů včetně venkovních mnoha bazénů, dětského bazénu, dětského hřiště a klubu, vnitřního vyhřívaného bazénu, jacuzzi, animačních programů. Za příplatek si můžete dopřát lázně (sauna, masáže), salón krásy a kadeřníka. V hotelu je několik barů, restaurace, malý obchod, obchod se suvenýry, módní butik, internetový koutek, herna a konferenční místnost. Mezi sportovní možnosti hotelu patří tenis (zpoplatněný pouze za večerního osvětlení), stolní tenis, minigolf, vodní pólo, aerobic, fitness centrum, vodní sporty na pláži a pronájem horských kol za poplatek.

Stravování

snídaně i večeře jsou podávány formou bohatého bufetu v hlavní restauraci Helona nebo v restauraci à la carte Thalassa. Součástí večeří je i ukázka přípravy jídel přímo v restauraci.

Shrnutí

nový moderní hotel s vysokým standardem služeb a krásnou písečnou pláží je zárukou příjemné dovolené.

Vzdálenosti

od pláže: cca 100 m. od letoviska Kardamena: cca 4 km.

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty